O nás

Pár slov o našej spoločnosti a projekte uBanka

Kto sme?

Sme skupina investičných maklérov, finančných poradcov a bývalých zamestnancov najlepších bánk z celého sveta. Spolu sme vymysleli a ďalej zvelaďujeme systém online bankovania.

Čo robíme?

Vyvíjame najlepší online bankový systém v Európe už od roku 2012 a od roku 2015 sme oficiálne poskytovateľom úverových služieb.

Naša vízia

Hlavnou prioritov našej spoločnosti je priniesť do celého sveta plne automatický bankový systém.

90,000+

Celosvetových zákazníkov

2 mld.+ €

Na našich účtoch

100%

Zákaznícke hodnotenie

Prečo práve my

Najlepší spolupracujú s najlepšími

Vytvorenie účtu online

Pre vytvorenie účtu nemusíte bežať do banky, ani prejsť zdĺhavým overovaním. Stačí si pripraviť iba občiansky preukaz. Trvá to maximálne 2 minúty.

Predschválený úver

Klientom našej banky poskytujeme predschválené úvery do výšky 50 000 EUR. Netreba na to žiadne dokladovanie, ani zdĺhavé overovanie.

Bezpečnosť & Ochrana

Naše systémy sú dôkladne testované a vyvíjané každý deň kvôli bezpečnosti a súkromiu. Nemusíte sa báť. Vaše údaje, ako aj Vaše financie sú pre nás prioritou.

Zákaznícke hodnotenie

Vážime si našich klientov a ďakujeme im za kladné hodnotenie

“uBanka je jedna z najlepších služieb. Veľmi mi uľahčilo život to, že nemusím nikam chodiť a nič dokladovať. Úver na rekonštrukciu som vybavil do jedného dňa.”

Dominik L.

Bratislava

“So službou uBanka mám iba pozitívne skúsenosti. Systém je veľmi intuitívny a pokiaľ niečomu nerozumiem, stačí sa spojiť s podporou a ona Vám všetko vysvetlí a nastaví.

Veronika K.

Žilina